Ehitus ja omanikujärelevalve

Omanikujärelevalve eesmärk on tagada kliendile arendusettevõtte tipptasemel teostamine kooskõlas märgitud kokkuleppe, seaduslike toimingute, spetsiaalsete standardite ja mõõdikutega ideaalse kuluga kuni arendustöödeks vajaliku elanikkonna tegevusloa saamiseni.

Garanteerime, et tagame ehitise omanikule kõrge kvalifikatsiooni ja ettevõtmisejärgse arengu. Seetõttu pakume oma klientidele lihtsalt ammendavat ja märkimisväärset omanikuhaldust.

Me ei jälgi ainult arendustöö aruannete rahulolu, vaid pakume põhjalikku abi, mille käigus kontrollime kogu töö õigsust, hoonete asukoha ökoloogilist ja sõnaga seotud turvalisust, arendusmaterjalide dokumenteerimist ning kasutatud materjalide sarnasust ja olemust. läheduses.

Selliselt jälgides jälgime, et arendustöö lõpetaks kliendiga kooskõlastatud kalender. Kuna meie organisatsioon vastutab lisaks arendustööde juhtidega samastatud ülesannete lahtiharutamise eest, hoolimata omaniku juhtimisest (mida sageli ekslikult kasutatakse arendusjärelevalve all), saame ka oma kliente aidata tööde kavandamisel, arenduskulude plaanide koostamisel, struktureerimisel ja hankimisel. , tsitaatide uurimine, ettevõtmise dokumentide ja arenduslepingute kontrollimine.

Saame mängida kõiki pakutavaid administratsioone (sh järelevaadet) üle Eesti!

Tõenäoliselt oleme arenduskliendi jaoks võimekas ja usaldusväärne kaasosaline, kelle teave ja võimed on piisavad, et tagada töö iseloom ja rääkida kogu arendusprotseduuri vältel kliendi eelistest.

Pikad mõistmisoskused Pikaajalise kogemuse kaudu oleme reguleerinud väiksemate era- ja kõrghoonete arengut, nagu ka tohutuid kontori- ja äristruktuure. Meie haldusasutusi on kasutanud nii eraisikud kui ka Es suurimad maaparandusorganisatsioonid

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga