Metalltrepp – on see üldse mõistlik lahendus?


Samm ehk trepp on trepiastme üks etapp. Struktuurides on astmed termin, mida rakendatakse kahe loo vahelise astmete koguarvust.

Astmelend on saabumiste vaheline samm või samm. Treppide või treppide lend on vähemalt üks trepp (N: puitkonstruktsioonist, metalltrepp, betoonelementtrepp, jne), mis sõidab ühest loost siis järgmisele ja hõlmab saabumisi, newelposte, käsipuud, balustraade ja lisaosi.

Treppide lend on sektsioon, mis laieneb vertikaalselt läbi konstruktsiooni, kuhu on seatud astmed. Astmeline vestibüül on astmed, saabumised, fuajeed või avatud koridori erinevad osad, mida on oluline läbida, liikudes läbikäigu korruselt konstruktsiooni erinevatele korrustele. Kasti astmed on vaheseinte vahel tehtavad sammud, ilma jagunemisridade abita.

Sammud võivad asuda sirgjooneliselt, sõites ühe looga edasi, siis järgmisele, ilma pöördeta või muidugi muutmata. Astmed võivad kurssi muuta, tavaliselt kahe sirge lennuga, mis on seotud 90-kraadise punktiga maandumisega.

Sammud võivad samuti pöörduda tagasi iseenesest, kui saabub 180-kraadine servalaius mõlemal sirgete lendude finišil, mis raamib vertikaalset treppide lendu, mida tavaliselt kasutatakse mitmekorruselistes ja kõrgmäestikus. Arvukaid geomeetrilisi astmeid võib olla ümmarguse, ümmarguse ja sporaadilise ehitusega.

Sammud võivad olla vajalik segment ehitistest ja konstruktsioonidest lahkumiseks. Samuti antakse samme mugavuse saavutamiseks, et pääseda põrandatele, katustele, tasanditele ja jalutuskäigupindadele, mis ei ole avatud erinevate meetoditega. Sammud võivad olla ka pöörane füüsiline areng, näiteks sammud, mis ei asu Winchesteri müsteeriumimajas.

Sammud on käsitöös samuti subjekt, mida kasutatakse ehtsate või olematute kohtade kõnelemiseks, mis töötati välja mõeldamatud esemete ümber, kasutades geomeetrilist moonutamist, nagu käsitöölise M. C. Escheri loodud.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga